Вітаємо Вас на нашому сайті магазину RONDO!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У зв'язку з коливаннями курсу валют ціни на сайті можуть відрізнятися від діючих....

ФУРНІТУРА

ФУРНІТУРА

Яку фурнітуру обрати для міжкімнатних/вхідних/розсувних дверей?
Двері виконують у будь-якому приміщенні багато функцій.
Вони мають зберігати всередині кімнати звукоізоляцію, розділяти окремі приміщення.
Віконна і дверна фурнітура включає в себе всі металеві рухомі і нерухомі елементи, які забезпечують прилягання (притиск) стулки до рами по всьому периметру, а також відкриття стулки у потрібному напрямку.
Гарні міжкімнатні двері можуть стати гідною окрасою будь-якої кімнати.
Однак, щоб двері довго і якісно функціонували, при її установці потрібно використовувати надійну, міцну фурнітуру.

Дверна фурнітура це:
- Механізм замку: універсальний/магнітний
- Ручки: на розетці/на планці;ручки-кноби
- Накладки: під фіксатор/циліндр
- Петлі: універсальні/приховані/штирьові
- Ковпачки на петлі
- Дверні упори
- Шпінгалети
- Доводчики
- Замки: ригельні/сувальдні/циліндрові/кодові
- Циліндри: ключ/ключ,ключ/вертушок
- Ручки-скоби
- Система для розсувних дверей
- Ручки для розсувних дверей
- Ручки для вікон

По закінченню ремонту у квартирі чи будинку перед власниками постає задача облаштування помешкання, де важливим елементом комфорту та декору є міжкімнатні двері. В сучасних реаліях найбільш популярним варіантом є розпашні двері. Для правильного їх функціонування потрібна фурнітура ручка,замок, завіси), які дозволить ними повноцінно користуватись. Зараз спробуємо розібратись з чого ж складається повноцінний комплект на міжкімнатні двері.

Як обрати механізм замка?
Комплект фурнітури на двері включає в себе декілька елементів. Для того щоб правильно підібрати та встановити її, перше від чого потрібно відштовхуватись це механізм замка.
У випадку з міжкімнатними дверима – це замикаючий пристрій, що врізається в полотно. Буває виконаний в декількох варіантах:
Механізм під вороток. Найчастіше використовується для ванни та туалету. Керується ручкою і воротком. Зсередини завжди можна швидко закритись. Ззовні є накладка зі спеціальним пазом, що дозволяє відкрити у випадку екстреної ситуації будь-яким плоским предметом, що попадеться під руки.
Механізм під ключ. Ставиться на двері, куди потрібно частково обмежити доступ. Наприклад, робочий кабінет чи котельня. Керується ручкою та серцевиною.
Для міжкімнатних дверей не потрібно щоб замок був стійким до зовнішніх факторів чи захищав від зломів. Основне - це надійність його роботи та безшумність закривання. За цим критерієм замки поділяються на:
Механізм з пластиковим (поліамідним) язичком. Компроміс надійності та гучності. Значно тихіше працює за металевий язичок та в більшості випадків не потребує заміни протягом всього терміну користування дверима.
Механізм з магнітним язичком. Має незначний характерний звук при закриванні, проте майже не отримує навантажень, так як виступає з дверного полотна лише при повному закриванні дверей.
Ручки для міжкімнатних дверей.
Наступним елементом для формування повного комплекту є міжкімнатні ручки. При виборі ручок рекомендуємо дізнатись про деякі їх особливості.
Тип ручок:
Ручки на розеті. Вибір в сторону сучасності. Широкий модельний ряд під будь-який інтер’єр квартири або будинку. При виборі цих ручок ви не прив’язані до розмірів механізму замка (підходить для більшості моделей). Легка установка, що не забере багато часу. Додатково обирається вороток чи накладка на серцевину в залежності від необхідності закривання. Кругла або квадратна форма розети, яка відразу може підкреслити стиль помешкання. Круглу обирають для інтер’єру в стилі модерн чи класика. Вона чудово підкреслить плавні лінії дверей. Квадратна розета використовується в стилі хай-тек. Вона гармонійно виглядає з прямими лініями та квадратним склом.
Ручки на планці. Останніми роками використовуються не так часто. При виборі таких ручок важливим є міжосьова відстань, яка повинна збігатися на планці та у механізму замка. Деякі складнощі можуть виникнути при заміні таких ручок в майбутньому. Доведеться підбирати планку таку ж по розмірах або більшу, щоб перекрити старі отвори чи сліди, якщо двері були пофарбовані.
Ручки-кноби. Перевагою є низька ціна та повна комплектація відразу з заскочкою та ключами. З недоліків – це низька якість пружинного механізму, частий вихід ручки з ладу і, через широкий отвір на дверях під ручку, неможливість замінити її на кращий варіант.
Ручки-скоби. Не мають пружини, через що відсутня можливість відкривати механізм з фалевим язичком. Використовуються часто на дверях з великою прохідністю в поєднанні з замками-бочкою, що утримують їх в зачиненому стані.
Ручки розсувні. Використовуються разом із розсувними системами Аналогічно до скоб не мають поворотного механізму і втоплені в двері, не виступають за їх край.
Матеріал виготовлення
Ручка – це те з чим ви контактуєте при відкриванні / закриванні дверей. Від матеріалу її виготовлення залежить наскільки вона міцна та довговічна.Матеріал ручок:
Алюмінієві ручки – бюджетний варіант фурнітури. Всередині вони пустотілі. Як наслідок - можуть зламатись при великих навантаженнях. Гальванічне покриття служить до 3-х років після чого починає втрачати первинний вигляд. Пружина розрахована на 100 тис циклів натискань.
Цинкові – вдалий середній варіант. Термін служби покриття від 5 до 7 років. Суцільнолита модель стійка до щоденного користування. Міцна пружина, яка не дасть ручці провиснути навіть після 200 тис циклів натискань. Через хороше співвідношення ціни та якості є найбільш поширеним варіантом.
Латунні – преміум сегмент. Ручки, що не стираються та виглядають як нові 10 і більше років. За рахунок виготовлення методом лиття можуть мати будь-яку форму та дизайн, різноманіття кольорових відтінків, що задовільнить найвибагливіший смак. В таких ручках часто пружина знаходиться в спеціальній касеті, що не дає їй провиснути навіть після 500 тис циклів натискань, крім того вона не почне скрипіти з часом. Виробляються найчастіше в європейських країнах, де обов’язковими до дотримання є високі стандарти якості. Часто модельний ряд таких виробників розширений ручками з планкою, на розеті, скоб та віконних ручок, виконаних в одному стилі, що дозволить зробити весь інтер’єр максимально довершеним в усіх, навіть найдрібніших деталях.
Нержавіюча сталь – один з найбільш стійких матеріалів до великих навантажень та стирань. Мають дещо простий дизайн в порівнянні з латунними ручками і сильніше обмежені по кольоровій гаммі.
Дверні завіси
• Останнім основним елементом для функціонування дверей є завіси. Вони дозволяють відкрити їх на певний кут, а обираються в залежності від типу дверного полотна.
На четверть (двері з прямим торцем) обирають накладні, або приховані завіси.
Накладні завіси. Бувають з’ємними та універсальними. Перші дозволяють без проблем зняти дверне полотно для того щоб занести в кімнату велику шафу, диван чи стіл. Універсальні – для більш довговічної роботи мають два і більше підшипників, проте, якщо виникне необхідність занести меблі – завіси доведеться викручувати.
Приховані завіси. Сучасний тренд 21 століття. Окрім того, що петель зовсім не видно коли двері зачинені, більшість з них дозволяють регулювати полотно в декількох площинах для кращого вигляду та шумоізоляції. Після встановлення дають можливість відкрити двері на 180° (при відсутності лиштви).
Штирьові завіси.На французьку четверть (двері з фальцем) монтують врізні завіси. Найбільш поширені з них «штирові». Вони з’ємні та дозволяють регулювати полотно в трьох площинах. Додатковим елементом таких завіс є ковпачки, які обираються в колір ручки та замка. Ці декори бувають максимально прості або фігурні з різьбленням, які підкреслюють двері в стилі класики.
На що звернути увагу при формуванні комплекту?
• Обираючи фурнітуру для дверей зверніть увагу на її колір. Крім того що замок, ручки,серцевина та петлі мають гармонійно виглядати між собою, важливо ще вдало підібрати їх відтінок до дверей.
• Фурнітура що по кольору зливається з дверним полотном. Спокійний варіант, який не набридає з часом, не привертає до себе зайвої уваги та гармонійно виглядає на дверях.
• Фурнітура в контраст до дверей. Яскраво виділяється на дверному полотні. Виглядає як окремий елемент декору чи може збігатися з іншими елементами інтер’єру, відмінними від дверей.
Дверні замки для вхідних дверей .Вони вже багато століть служать людству в ролі гаранта безпеки,надійно охороняють наші оселі, а виробники замикаючих пристроїв постійно вдосконалюють вироби, наділяючи сучасні замки все більшою надійністю і підвищуючи їх рівень захисту від зламу. Інтернет-магазин «Rondo». піклується про безпеку своїх покупців і пропонує купити замок на вхідні двері високої якості. У нашому електронному каталозі представлена продукція виробників зі світовими іменами за прийнятною ціною. Покупці зможуть придбати врізні, накладні і навісні замки в м. Києві та по всій Україні практично під будь-який запит.
Продукція провідних світових брендів в магазині «RONDO»
Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі замки з доставкою по Києву, тому серед широкого асортименту замків на нашому сайті кожен охочий може вигідно купити вироби наступних торгових марок:
• «Mul-T-Lock». Компанія з Ізраїлю з бездоганною репутацією. Протягом десятиліть продукція цього виробника заслуговувала визнання покупців. Сьогодні можна з повною впевненістю сказати, що замок на двері «Mul-T-Lock» є одним з найпопулярніших і затребуваних у жителів нашої країни.
• «ABLOY». Фінський завод сьогодні є одним з найбільших постачальників фурнітури для дверей на сучасний ринок. Замок для дверей цього бренду відрізняються зносостійкістю, безперебійною роботою і високою секретністю механізму.
• «AGB». Італійський бренд, який випускає функціональні замикаючі пристрої з надійною конструкцією внутрішнього механізму. На нашому сайті можна купити замок дверний «AGB» за розумною ціною з доставкою до вашого міста.
«ABUS». Вироби цього німецького заводу славляться своїм неперевершеним захистом від висвердлювання. До їх створення виробники підійшли максимально продумано, тому замок врізний виробника відрізняється.
• «KALE». Турецька компанія понад півстоліття радує покупців якісними і надійними вхідними замками і доступною вартістю продукції. Особливу популярність заслужили врізні замки «KALE» завдяки повної відповідності всім міжнародним стандартам якості.
Поряд із закордонними виробами на сторінках нашого сайту можна купити замок дверний вітчизняних заводів, який не поступається імпортним механізмам в надійності, міцності корпусу і відрізняється підвищеною зносостійкістю і простотою в експлуатації. Ми пропонуємо вам особисто ознайомитися з нашим асортиментом і зробити замовлення, виходячи з переваг. А якщо цього недостатньо, то наші консультанти допоможуть Вам обрати і купити надійний замок на вхідні двері в Києві та будь-якому іншому місті.
Які бувають замки по типу замикання?
За механізмом запирання виділяються наступні види конструкцій:
Ригельний. Механізм відкривається довгим ключем з пазами і має низький ступінь захисту.
Електронний. Такі сучасні системи замикання дверей вважаються досить надійними і відкриваються за допомогою магнітного ключа або певної комбінації символів на системній панелі.
Кодовий. Ця категорія дверних затворів зазвичай монтується мешканцями під'їздів на вхідні двері, або встановлюється господарями як замок для хвіртки і приватних будинків.
Сувальдний. Даний механізм вважається одним з найнадійніших. Його внутрішній секрет практично неможливо зламати із застосуванням фізичної сили, а велика кількість сувальд забезпечує високий захист від відкриття відмичкою.
Циліндровий. Найпопулярніший вид замикаючих пристроїв. Зустрічаються різновиди дискових і штифтових конструкцій, проте незалежно від пристрою внутрішнього механізму сучасний ринок пропонує величезний вибір циліндрових врізних та накладних замків, що відрізняються вартістю, характеристиками і заводом-виробником.

Якщо ви знаходитесь перед вибором міжкімнатної/вхідної фурнітури рекомендуємо звернутись до нашого магазину «RONDO».За адресою Харьківське шосе,190 Ви зможете обрати та замовити свою фурнітуру. Завдяки зручним фільтрам ви самостійно зможете сформувати необхідний комплект та отримати своє замовлення перебуваючи в будь-якому куточку України вже за декілька днів.