Вітаємо Вас на нашому сайті магазину RONDO!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У зв'язку з коливаннями курсу валют ціни на сайті можуть відрізнятися від діючих....

ПІДЛОГА

ПІДЛОГА

Сучасні покриття для підлоги - це широкий спектр натуральних і синтетичних матеріалів, зносостійких, що відповідають найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам і естетично привабливих.
Різноманітність їхнього зовнішнього вигляду та властивостей дають споживачеві можливість оформити будинок або офісне приміщення у повній відповідності до своїх смаків та бажань.
Магазин покриттів для підлоги «РОНДО» пропонує не тільки величезний вибір покриттів різних видів, але і все, що необхідно для їх укладання і подальшого догляду.
Розглянемо ці покриття:
Паркетна дошка - натуральне підлогове покриття, екологічно чисте, просте в монтажі, готове до використання.
В основному на ринку представлена тришарова паркетна дошка.
Нижній шар складається із цільної соснової шпони товщиною 2-3 мм, що виконує функцію противаги, що стабілізує геометрію дошки. Середня частина (серцевина) дошки складається зі складального соснового масиву, розташованого перпендикулярно напрямку робочого верхнього шару з метою компенсації загальної внутрішньої власної напруги, а також на середньому шарі виготовлений профіль з'єднання - безклеєвий, замкове з'єднання, що розташоване по всій поздовжній і поперечній частині паркетної дошки.
Наявність "замкового" з'єднання спрощує монтаж і рятує споживача від використання допоміжних пристосувань. Безклеєвий монтаж дошки максимально скорочує час будівельних робіт і дозволяє робити укладання покриття самостійно, не вимагаючи якихось навичок.
Верхня, робоча частина паркетної дошки складається з натуральної шпони коштовних порід деревини товщиною 3,5-4 мм. Поверхня цієї шпони відцикльована, відшліфована й покрита сімома, дев'ятьма шарами поліуретанового паркетного лаку, що у свою чергу піддається UV загартуванню, з метою підвищення зносостійкості .
Паркетна дошка підкуповує своєю натуральністю. Не існує двох зовсім однакових, схожих по малюнку поверхні дощок, як і деревинних зрізів.
Ламінат -- це особливе багатошарове покриття для підлоги. Зовні воно може нагадувати паркетні дошки, але насправді по складу вони істотно відрізняються.
Кожний шар ламінату виконує свою, чітко визначену, функцію. Звичайно роблять чотири, сумарна товщина їх становить від 6 до 14 мм.
Ламінована підлога практично повністю рятує власника від необхідності доглядати за нею: її не потрібно циклювати й полірувати, а з прибирання полягає тільки в протиранні підлоги вологою ганчіркою.
Ламінат зовсім не боїться механічних, температурних, хімічних впливів. На ньому не залишають ушкоджень ні ніжки меблів, ні гарячий предмет, що впав, ні навіть колеса роликових ковзанів. Плями будь-яких речовин, наприклад, фарби або лаку, з легкістю змиваються ацетоном.
Вибір ламінату дуже багатий і різноманітний. Класичний ламінат має малюнок під дерево, але при необхідності можна підібрати покриття з незвичайним малюнком під мармур, граніт, килимові покриття, кахельну плитку, можуть також бути й більше складні орнаменти, візерунки й абстрактні картини.
Легкість монтажу є ще однією перевагою ламінату. Виготовлені в заводських умовах і добре підігнані одне до одного, ламіновані плити роблять зовнішній ефект монолітної поверхні.
Крім всіх перерахованих вище переваг, ламінат має й деякі недоліки. Найбільш істотний з них - недовговічність. Фактичний термін служби матеріалу становить не більше 5- 6 років, хоча дорогі висококласні ламіновані підлоги мають тривалість використання до 15- 20 років. Неможливо обновити покриття, удавшись до косметичного ремонту, його потрібно заміняти цілком або укладати інше покриття.
Набуваючи ламінат, необхідно звернути увагу на якість крайок. Найбільш надійний спосіб уникнути браку - купувати товар добре відомих фірм- виробників в салоні,що безпосередньо працюють з постачальниками ламінату. У протилежному випадку при укладанні покриття краї почнуть кришитися й подальша робота буде неможлива. Крім того, крайки потрібно додатково захистити водостійким покриттям.
SPC підлогове покриття або кам’яно-полімерна плитка – еволюція вінілового ламінату: гнучкий ПВХ шар замінений на тверду мінеральну плиту, що складається з карбонату кальцію (вапняк) і полівінілхлориду. Завдяки переважанню у структурі мінерального наповнювача (70-80%) не потрібно вводити стабілізаційні шари (скловолокно) або додавати хімічні компоненти: спресований камінь підтримує геометрію планок під будь-якими навантаженнями.
Вінілова підлога: розберемося з найменуваннями LVT, SPC, WPC, кварцвініл, ПВХ, Rigid – популярність вінілової підлоги провокує появу нових і нових продуктів.
Розберемо докладно:
SPC — підлога на твердій мінеральній плиті щільністю 1900-2000 кг/м3: тільки мінерал і ПВХ.
WPC або RigidVinyl — підлога на основі з деревинно-полімерного композиту. Спінена основа легша за SPC, але поступається за щільністю (1050 кг/м3).
LVT або ПВХ — гнучка вінілова плитка, виготовлена ​​на одношаровій полівінілхлоридній основі. Більш відома як LVT.
Кварцвініл — ПВХ плитка з інтегрованим шаром кварцового піску (до 80% від загальної маси). Для стабільності вводяться 1-2 шари скловолокна.
Про мінеральну основу SPC.
SPC – це Stone Polymer Composite, «спресований камінь». Плита на 70-80% складається з карбонату кальцію (вапняк) і на 20-30% з первинного чи вторинного полівінілхлориду. Монолітна основа має щільність керамограніту (у середньому 2000 кг/м3) і ударостійкість кварцвінілової плитки.
Важливо, що замкові з’єднання нарізаються безпосередньо на мінеральній плиті та є її продовженням. Завдяки цьому стики герметичні і дуже міцні на розрив. Крім того, навіть якщо під час укладання відламається частина замка (до 50%), це не знизить міцність з’єднань!
Найкраще за все ви зможете отримати консультацію ,обрати своє напольне покриття після того як доторкнетеся та побачите на власні очі наживо в салоні за адресою :Харьківське шосе,190.Наші телефони:093 297 63 43;067 171 75 23;095 093 93 68